25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków

Działoszyce – świętokrzyskie

Witamy na odświeżonej stronie internetowej firmy Bosch Service Pawlik, zajmującej się regeneracją turbosprężarek, wtryskiwaczy Common Rail (Bosch, Delphi, Denso i Siemens), pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VW (Volkswagen, Audi, Skoda i Seat), pompowtryskiwaczy samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Wszystkie wtryskiwacze oraz pompowtryskiwacze są dokładnie czyszczone w myjkach ultradźwiękowych, a uszczelnienia są wymieniane na fabrycznie nowe oryginalne. Za pomocą cyfrowego mikroskopu, sprawdzane jest gniazdo wtrysku – uszkodzone wymieniane jest w trzeciej fazie regeneracji. Nasi wyszkoleni pracownicy posiadają ogromny bagaż doświadczenia, który pozwala im na określenie możliwej przyczyny wystąpienia usterki. Każda część regenerowana jest na oryginalnych nowych częściach, wykorzystując technologię danego producenta. Na wyposażeniu naszej pracowni, znajdują się certyfikowane przez Boscha stoły probiercze: EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Zachęcamy do wysłania wtryskiwaczy oraz pompowtryskiwaczy do nas za pomocą kuriera. Oferujemy dogodne warunki gwarancyjne: 12 miesięcy bez limitu kilometrów. Zapraszamy!


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Pocztowa 7
Kod pocztowy: 28-440 Działoszyce

Współrzędne GPS:
N 50° 21' 53.892'' E 20° 20' 54.102''

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.